PANTONE Zápisník tečkovaný, vel. S – Red 18-1763

650 Kč

Dostupné varianty

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 12. 12. - 14. 12.

  • Výdejny po celé ČR

Protože ŽIVOT JE BAREVNÝ! Takto vnímáme svět, tak pojďme sdílet lásku k barvám a společně udělejme svět kreativnějším místem. PANTONE zápisníky s tvrdými deskami a v zářivých barvách PANTONE přináší insipiraci i radost z práce. Tečkovaný potisk umožňuje všestranné využití, ať už potřebujete zápis, tabulku či graf. Zápisníky mají všitou záložku a gumový popruh proti samovolnému otevírání. Ideální dárek pro kreativce či milovníky barev.
Rozměr zápisníku 170 × 120 × 22 mm. Papír s certifikací FSC™ bez podšívky. Mix PANTONE barev.

Značka PANTONE
Katalogové číslo 101511763
Barva Red 18-1763
Rozměr 170 × 120 × 22 mm
Materiál papír
papír: Papír je jednovrstvý tenký materiál vyrobený zpracováním celulózových vláken získaných ze dřeva, trávy nebo jiných rostlinných zdrojů ve vodě. Jeho největší výhodou je recyklovatelnost a znovuvyužití s malým dopadem na životní prostředí. Mezi produkty vyrobené z papíru patří knihy, sešity, diáře, přáníčka, plakáty, balící papíry a mnohé další...
O značce / PANTONE

Více než 10 milionů designérů a výrobců po celém světě spoléhá na produkty a služby Pantone, které jim pomohou definovat, komunikovat a ovládat barvy od inspirace až po realizaci. Vybírejte z nabídky hrníčků, klíčenek, lahví a sešitů.

Mohlo by se vám líbit