Pohovka Pace Daybed – Clear lacquered/Bordeaux

18 190 Kč
  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 29. 7. - 31. 7.

  • Výdejny po celé ČR

S nadrozměrnou objednávkou vás samozřejmě nenecháme na holičkách. Dopravu i takto velkého kousku, včetně výnosu 2 člennou posádkou, od nás budete mít zadarmo.

Nastavit Pace – Ospalí po dlouhém dni? Pace je postel s jednoduchým designem. Společně s matrací futon získává pohodlný vzhled. Užite si postel v té nejjednodušší podobě nebo ji nadekorujte ozdobnými polštáři a barevnými přehozy. Ať už je váš styl jakýkoli, Pace vám poskytne kvalitní spánek. Navrženo Says Who pro Karup Design.

Materiál: rám – FSC borovicové dřevo, potah – 80% bavlna, 20% polyester, matrace – 12 cm mix recyklovaných vláken a 4 cm pěnové jadro.

Celkové rozměry: 77 × 200 × 75 cm.

Rozměry matraci: 75 × 200 cm.

Rozměr polštáře: 40 × 60 cm.

Jak se starat: Tkaná látka se nachází například na rozkládací pohovce Uma. Najdeme ji však i na jiných produktech Karup. Stejně jako manšestrová tkanina je tkaná látka vyrobena ze 100% polyesteru. Chcete-li nečistoty odstranit, můžete je vysát a vlhký hadřík s malým množstvím mýdla na mytí nádobí odstraní skvrny. Dbejte na to, aby se látka neotírala třením, ale místo toho ji vyčistěte a vysušte opatrně dlouhým přiložením hadříku.

Značka KARUP DESIGN
Katalogové číslo 200101710
Barva lakované dřevo, bordó
Rozměr 77 × 200 × 75 cm
Váha 29 kg
Sleva do 20%
Materiál 80% bavlna + 20% polyester, borové dřevo
O značce / KARUP DESIGN

Karup, dánská nábytkářská firma, která čerpá inspiraci z nábytku tradičních japonských ložnic. Jejich futonové pohovky se díky své variabilitě hodí jak do malých, tak velkých interiérů - většinu z nich si totiž můžete podle aktuálních potřeb, nebo nálady všemožně polohovat a nastavovat. Na takových futonových postelích spávali odedávna i samurajové! Jsme si proto na 100% jistí, že na moderní variantě od značky Karup se vyspíte úžasně i vy.

Mohlo by se vám líbit