Venkovní barový stůl Fusuma

23 990 Kč   –10 %
21 591 Kč
  • Doprava zcela zdarma

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 21. 6. - 25. 6.

  • Výdejny po celé ČR

Barový stůl Fusuma - venkovníVáš zážitek z venkovního stolování povýší na novou úroveň náš barový stůl Fusuma, ručně vyrobený z regenerovaného teakového dřeva. Tento úžasný stůl v sobě spojuje nadčasovou krásu a ekologický design, takže se stane dokonalým doplňkem vašeho venkovního prostoru. Barový stůl Fusuma je vyroben tak, aby odolal přírodním živlům, a je symbolem trvanlivosti a sofistikovanosti. Ať už pořádáte pozdní snídaně pod širým nebem nebo intimní večerní setkání, tento stůl připraví půdu pro nezapomenutelné okamžiky. Poznejte kouzlo udržitelného luxusu s naším barovým stolkem Fusuma.

Značka BAZAR BIZAR
Katalogové číslo JASE017N
Barva Natural
Rozměr 90 × 90 × 105 cm
Váha 10 kg
Montáž Produkt nevyžaduje montáž
Materiál dřevo
dřevo: Dřevo je jeden z nejkrásnějších darů, které jsme od přírody dostali. Najdete u nás spoustu rozdílných druhů dřeva, ale o všech se dá říct, že mají nádech luxusu, praktičnosti a výdrže. Pro nejlepší péči doporučujeme používat speciální čistící přípravky na dřevo.
O značce / BAZAR BIZAR

BAZAR BIZAR vás zve na dalekou cestu na tančící ostrovy, starobylé tradice a rajské pláže Indonésie. Belgická interiérová značka, která vznikla z celoživotní vášně pro cestování, vytváří velmi originální designové kousky z ekologických materiálů, jako je vodní hyacint, ratan a bambus. Rozsáhlá kolekce zahrnuje tkané koberce, lampy, polštáře, keramiku, židle a mnoho dalších interiérových a módních předmětů v jemných barvách, jako je béžová, hnědá, bílá a také černá. Pečlivě vybrané designové kousky, které důsledně ztělesňují originalitu, kvalitu, inovaci a řemeslné zpracování. Bazar Bizar přináší ten krásný dotek balijské kultury jeden za druhým do všech čtyř koutů světa.

Mohlo by se vám líbit

Nové
Odkládací stolek Cocktail EICHHOLTZ
31 390 Kč
Nové
Odkládací stolek Panarea EICHHOLTZ
15 690 Kč
Nové
Nástěnný konzolový stolek Grove EICHHOLTZ
43 190 Kč
Nové
Konzolový stolek Javier EICHHOLTZ
69 490 Kč