Venkovní jídelní židle Arigato

14 990 Kč   –10 %
13 491 Kč
  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 21. 8. - 23. 8.

  • Výdejny po celé ČR

"Arigato" znamená v japonštině "děkuji" a vaši hosté vám jistě poděkují za to, že si na tento krásný designový kousek sednou, zatímco budou jíst vaše domácí jídlo. S ohledem na ekologii jsme upcyklovali teakové dřevo z různých zdrojů, abychom vytvořili tuto jídelní židli, kterou lze používat jak v interiéru, tak v exteriéru. Elegantní design byl dokončen dramatickou černou provazovou zadní stranou, která kontrastuje s přírodními tóny dřeva.

Značka BAZAR BIZAR
Katalogové číslo JAKAY005N
Barva Natural Black
Rozměr 45 × 60 × 80 cm
Váha 16 kg
Montáž Produkt nevyžaduje montáž
Materiál dřevo
dřevo: Dřevo je jeden z nejkrásnějších darů, které jsme od přírody dostali. Najdete u nás spoustu rozdílných druhů dřeva, ale o všech se dá říct, že mají nádech luxusu, praktičnosti a výdrže. Pro nejlepší péči doporučujeme používat speciální čistící přípravky na dřevo.
O značce / BAZAR BIZAR

BAZAR BIZAR vás zve na dalekou cestu na tančící ostrovy, starobylé tradice a rajské pláže Indonésie. Belgická interiérová značka, která vznikla z celoživotní vášně pro cestování, vytváří velmi originální designové kousky z ekologických materiálů, jako je vodní hyacint, ratan a bambus. Rozsáhlá kolekce zahrnuje tkané koberce, lampy, polštáře, keramiku, židle a mnoho dalších interiérových a módních předmětů v jemných barvách, jako je béžová, hnědá, bílá a také černá. Pečlivě vybrané designové kousky, které důsledně ztělesňují originalitu, kvalitu, inovaci a řemeslné zpracování. Bazar Bizar přináší ten krásný dotek balijské kultury jeden za druhým do všech čtyř koutů světa.

Mohlo by se vám líbit

- 10 %
Venkovní jídelní židle Amaya BAZAR BIZAR
13 491 Kč 14 990 Kč
- 10 %
Venkovní křeslo Gilimanuk BAZAR BIZAR
43 191 Kč 47 990 Kč
- 10 %
Venkovní jídelní židle Matita BAZAR BIZAR
12 411 Kč 13 790 Kč