Venkovní jídelní židle Matita

13 790 Kč   –10 %
12 411 Kč
  • Doprava zcela zdarma

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 23. 7. - 25. 7.

  • Výdejny po celé ČR

Jídelní židle Matita je skutečnou klasikou, která nikdy nevyjde z módy. Minimalistický design, ale bohatý na detaily - to je to, co definuje nadčasový kus nábytku. Opěradlo bylo mírně nakloněno dozadu, aby poskytovalo větší pohodlí. Otvory v konstrukci může protékat voda, takže tuto židli lze snadno používat pro venkovní stolování. Vneste nyní do svého domova cenově dostupný design s naší jídelní židlí Matita.

Značka BAZAR BIZAR
Katalogové číslo JAKAY006N
Barva Natural
Rozměr 45 × 58,5 × 80 cm
Váha 16 kg
Montáž Produkt nevyžaduje montáž
Materiál dřevo
dřevo: Dřevo je jeden z nejkrásnějších darů, které jsme od přírody dostali. Najdete u nás spoustu rozdílných druhů dřeva, ale o všech se dá říct, že mají nádech luxusu, praktičnosti a výdrže. Pro nejlepší péči doporučujeme používat speciální čistící přípravky na dřevo.
O značce / BAZAR BIZAR

BAZAR BIZAR vás zve na dalekou cestu na tančící ostrovy, starobylé tradice a rajské pláže Indonésie. Belgická interiérová značka, která vznikla z celoživotní vášně pro cestování, vytváří velmi originální designové kousky z ekologických materiálů, jako je vodní hyacint, ratan a bambus. Rozsáhlá kolekce zahrnuje tkané koberce, lampy, polštáře, keramiku, židle a mnoho dalších interiérových a módních předmětů v jemných barvách, jako je béžová, hnědá, bílá a také černá. Pečlivě vybrané designové kousky, které důsledně ztělesňují originalitu, kvalitu, inovaci a řemeslné zpracování. Bazar Bizar přináší ten krásný dotek balijské kultury jeden za druhým do všech čtyř koutů světa.

Mohlo by se vám líbit

- 10 %
Venkovní jídelní židle Amaya BAZAR BIZAR
13 491 Kč 14 990 Kč
- 10 %
Venkovní křeslo Gilimanuk BAZAR BIZAR
43 191 Kč 47 990 Kč
- 10 %
Venkovní jídelní židle Arigato BAZAR BIZAR
13 491 Kč 14 990 Kč