Sada 4 ks – Hluboký talíř Masterpiece

1 590 Kč   –10 %
1 431 Kč

Dostupné varianty

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 8. 7. - 10. 7.

  • Výdejny po celé ČR

Tento smetanově bílý talíř na těstoviny ESSENZA má krásnou siluetu zlatých květů. Porcelán je vysoce kvalitní a na zlatý květinový potisk bylo použito 3 % pravého zlata. Jedinečný tvar a matný povrch dodávají tomuto tmavě zelenému talíři na těstoviny elegantní a moderní vzhled. Porcelán je vyráběn ručně, takže každý kus je jedinečný. Kombinujte je s dalším nádobím ESSENZA a vytvořte si osobní umělecké dílo na svém stole. Výrobce nedoporučuje umývání v myčce.

Značka ESSENZA
Katalogové číslo 401623-761-002
Barva Off White
Rozměr ø 21 cm
Sleva do 20%
Materiál porcelán
porcelán: Porcelán je krásná ukázka toho, že poctivá ruční práce se opravdu vyplatí. Tento krásný materiál pozvedne úroveň každého interiéru a dodá nádech kvality a luxusu. Doporučujeme opatrné zacházení při jeho čištění, no nedekorované kousky je možné mýt v myčce a používat v mikrovlnce. Mezi jeho největší výhody určitě patří vysoká mechanická odolnost a nižší nasákavost hmoty proti klasické keramice.
O značce / ESSENZA

Součást svaté trojice COVERS & CO a MARC O'POLO HOME je i značka ESSENZA, symbol domova, a to „ať jste kdokoliv, kdekoliv“. Je libo trocha květinového sentimentu v porcelánovém servisu? Pozvěte své nejbližší na svůj oblíbený šálek čaje!

Mohlo by se vám líbit

Hluboký talíř na těstoviny Nordic BROSTE COPENHAGEN
1 290 Kč
- 20 %
Talíř Neri BLOOMINGVILLE
472 Kč 590 Kč
- 20 %
Talíř Safie BLOOMINGVILLE
287 Kč 359 Kč
- 20 %
Talíř Okayama BLOOMINGVILLE
472 Kč 590 Kč