Sada 4 ks – Hrníček Masterpiece

1 150 Kč   –10 %
1 035 Kč

Dostupné varianty

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 6. 6. - 10. 6.

  • Výdejny po celé ČR

Tento malý hrnek od společnosti ESSENZA má krásnou smetanovou barvu se zlatým potiskem a matný povrch. Má zajímavý design a je vyroben z vysoce kvalitního porcelánu. Hrnek má nádherné kontury, které na vnější straně vytvářejí vlnitý efekt a uvnitř krásný květinový tvar. Zlaté ucho je ručně malované a porcelán je vyráběn ručně, takže každý kus je jedinečný. Kombinujte je s dalším nádobím ESSENZA a vytvořte si osobní umělecké dílo na svém stole. Výrobce nedoporučuje umývání v myčce.

Značka ESSENZA
Katalogové číslo 401623-729-001
Barva Off White
Objem 170 ml
Sleva do 20%
Materiál porcelán
porcelán: Porcelán je krásná ukázka toho, že poctivá ruční práce se opravdu vyplatí. Tento krásný materiál pozvedne úroveň každého interiéru a dodá nádech kvality a luxusu. Doporučujeme opatrné zacházení při jeho čištění, no nedekorované kousky je možné mýt v myčce a používat v mikrovlnce. Mezi jeho největší výhody určitě patří vysoká mechanická odolnost a nižší nasákavost hmoty proti klasické keramice.
O značce / ESSENZA

Součást svaté trojice COVERS & CO a MARC O'POLO HOME je i značka ESSENZA, symbol domova, a to „ať jste kdokoliv, kdekoliv“. Je libo trocha květinového sentimentu v porcelánovém servisu? Pozvěte své nejbližší na svůj oblíbený šálek čaje!

Mohlo by se vám líbit

- 20 %
Sada 2 ks – Hrnek Harlow BLOOMINGVILLE
472 Kč 590 Kč
- 20 %
Hrnek Paula BLOOMINGVILLE
247 Kč 309 Kč
- 20 %
Hrnek Karine BLOOMINGVILLE
143 Kč 179 Kč
- 20 %
Hrnek Safie BLOOMINGVILLE
327 Kč 409 Kč