Sada 4 ks – Miska Masterpiece – S

1 150 Kč   –10 %
1 035 Kč

Dostupné varianty

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 6. 6. - 10. 6.

  • Výdejny po celé ČR

Inspirována květinovými zátišími holandských mistrů a luxusním porcelánem z Dálného východu vytvořila ESSENZA tuto malou misku Masterpiece v smetanové barvě s elegantními zlatými květy. Miska je vyrobena z vysoce kvalitního porcelánu a na zlaté květy bylo použito 3 % pravého zlata! Jedinečný tvar s různými rovinami je viditelný na vnitřní i vnější straně, což činí tuto malou misku mimořádnou. Miska Masterpiece má krásný matný povrch a je vyráběna ručně, takže každý kus je jedinečný. Můžete ji kombinovat s ostatním nádobím ESSENZA a proměnit tak svůj stůl v osobní umělecké dílo. Výrobce nedoporučuje umývání v myčce.

Značka ESSENZA
Katalogové číslo 401623-735-001
Barva Off White
Rozměr ø 12 cm × 5,5 cm
Sleva do 20%
Materiál porcelán
porcelán: Porcelán je krásná ukázka toho, že poctivá ruční práce se opravdu vyplatí. Tento krásný materiál pozvedne úroveň každého interiéru a dodá nádech kvality a luxusu. Doporučujeme opatrné zacházení při jeho čištění, no nedekorované kousky je možné mýt v myčce a používat v mikrovlnce. Mezi jeho největší výhody určitě patří vysoká mechanická odolnost a nižší nasákavost hmoty proti klasické keramice.
O značce / ESSENZA

Součást svaté trojice COVERS & CO a MARC O'POLO HOME je i značka ESSENZA, symbol domova, a to „ať jste kdokoliv, kdekoliv“. Je libo trocha květinového sentimentu v porcelánovém servisu? Pozvěte své nejbližší na svůj oblíbený šálek čaje!

Mohlo by se vám líbit

Miska Fuyu
Miska Fuyu
Varianty:∅ 25 × 8 cm /
- 50 %
Skladem, u vás již 28. 5.
Miska Fuyu HÜBSCH
69 Kč 139 Kč
Nové
Miska Safie BLOOMINGVILLE
359 Kč
- 20 %
Miska Safie BLOOMINGVILLE
287 Kč 359 Kč
- 20 %
Sada 2 ks – Miska Bakur BLOOMINGVILLE
343 Kč 429 Kč