Jídelní stůl Silas

19 490 Kč

Dostupné varianty

  • Doprava zcela zdarma

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 16. 7. - 18. 7.

  • Výdejny po celé ČR

Jídelní stůl Silas je vyroben z jasanového dřeva s certifikací FSC ve světle šedém odstínu: dust, z kolekce holandské značky WOOOD. Série Silas má současný moderní vzhled a nabízí dobrý základ pro interiér. Vhodné pro 6-8 osob. Deska stolu je vyrobena z jasanového dřeva, je opatřena broušeným povrchem a je lakovaná v barevném prášku. Základna je vyrobena z kovu s matnou černou práškovou barvou. Jasan je mírně měkké dřevo s pevnou, rovnou kresbou. Rovná kresba umožňuje dobré ohýbání jasanového dřeva, díky čemuž je jasanové dřevo velmi vhodné pro nábytkářský průmysl. Hotové jasanové dřevo je pevné a odolné, ale neupravené jasanové dřevo může vykazovat mnoho pohybu a rychle žloutnout. Broušený popel dává čistý a hladký vzhled. Kartáčovaný jasan má více charakteru a pásové řezané jasanové dřevo má velmi robustní a drsný vzhled.

Značka WOOOD
Katalogové číslo 373652-D
Barva Dust / Black
Rozměr 75 × 220 × 90 cm
Poznámka Vyžaduje montáž
Sleva do 20%
Materiál jasanové dřevo
dřevo: Dřevo je jeden z nejkrásnějších darů, které jsme od přírody dostali. Najdete u nás spoustu rozdílných druhů dřeva, ale o všech se dá říct, že mají nádech luxusu, praktičnosti a výdrže. Pro nejlepší péči doporučujeme používat speciální čistící přípravky na dřevo.
O značce / WOOOD

Koncept WOOOD je velmi jednoduchý. Vyrábějí robustní moderní nábytek, který je snadno sestavitelný a spojuje v sobě dekorativní i praktické funkce. Značka WOOOD má jen jedno poslání - dodat šťávu jakémukoliv interiéru. Vyzkoušejte atraktivní a moderní holandskou značku WOOOD a vytvořte ze svého bydlení unikátní záležitost.

Mohlo by se vám líbit

- 10 %
Jídelní stůl Heaven ACTONA
16 335 Kč 18 150 Kč
- 10 %
Jídelní stůl Mudri MARCKERIC
23 211 Kč 25 790 Kč
- 10 %
Jídelní stůl Townsville ACTONA
10 035 Kč 11 150 Kč
Jídelní stůl Across TENZO
38 190 Kč