Televizní stolek Silas

15 250 Kč

Dostupné varianty

  • Doprava zcela zdarma

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 27. 3. - 29. 3.

  • Výdejny po celé ČR

Televizní skříňka Silas je vyrobena z borovice s certifikací FSC a je z kolekce holandské značky WOOOD. Série Silas má současný moderní vzhled a nabízí dobrý základ pro interiér. Nábytek je dodáván v nové trendové barvě: dust. Tento našedlý pískový odstín dodá vašemu interiéru luxusní teplo.

MATERIÁL
Tento předmět je vyroben z borovicového dřeva, má broušený povrch a je lakován v barevném prachu. Základna je vyrobena z černého kovu. Nábytek z borovicového dřeva z našich kolekcí má certifikaci FSC a je různými způsoby ošetřován. Broušená borovice je velmi hladce upravená, zatímco kartáčovaná borovice je známá svými charakteristickými kresbami zrna a zvětralým vzhledem. Pro ještě robustnější vzhled je borovicové dřevo pásově řezané. Borovice se vyznačuje světle žlutou barvou a viditelnými letokruhy.

PÉČE
Neošetřené borovicové dřevo má relativně krátkou životnost, v průměru 5-10 let. Z tohoto důvodu je borovicový nábytek ošetřen tak, aby byla výrazně prodloužena jeho životnost. Ošetřené borové dřevo se snadno udržuje v čistotě mírně navlhčeným hadříkem. Abyste se vyhnuli prstencům a skvrnám ve dřevě, je vhodné vlhká místa okamžitě vysušit.

Značka WOOOD
Katalogové číslo 373651-D
Barva béžová
Délka 171-180 cm
Rozměr 60,5 × 180 × 44 cm
Sleva do 20%
Materiál borovicové dřevo
dřevo: Dřevo je jeden z nejkrásnějších darů, které jsme od přírody dostali. Najdete u nás spoustu rozdílných druhů dřeva, ale o všech se dá říct, že mají nádech luxusu, praktičnosti a výdrže. Pro nejlepší péči doporučujeme používat speciální čistící přípravky na dřevo.
O značce / WOOOD

Koncept WOOOD je velmi jednoduchý. Vyrábějí robustní moderní nábytek, který je snadno sestavitelný a spojuje v sobě dekorativní i praktické funkce. Značka WOOOD má jen jedno poslání - dodat šťávu jakémukoliv interiéru. Vyzkoušejte atraktivní a moderní holandskou značku WOOOD a vytvořte ze svého bydlení unikátní záležitost.

Mohlo by se vám líbit