Pracovní stůl Tell

2 750 Kč

Dostupné varianty

  • Doprava zcela zdarma

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 10. 7. - 12. 7.

  • Výdejny po celé ČR

Úhledný a stylový pracovní stůl do domácí kanceláře nebo do dětského/mládežnického pokoje se skandinávským designem. Určené místo pro váš tablet. Praktická velikost a snadné umístění ve vaší domácnosti. Stůl má stabilní konstrukci a štíhlou siluetu. Stůl je tvarován tak, aby působil čistým a hladkým dojmem ve vaší domácnosti. Tento stůl je skvělým doplňkem do každé místnosti, která potřebuje další pracovní prostor. Snadná údržba, stačí otřít vlhkým hadříkem. Kus nábytku se skandinávským nádechem od osvědčeného švédského výrobce nábytku Tenzo.

Značka TENZO
Katalogové číslo MASTER_900140
Barva White
Materiál MDF / kov
kov: Lesklý kvalitní materiál, který dodá nádech luxusu a jen tak se neokouká. Mezi jeho přednosti řadíme především houževnatost a výdrž. Proto jsou produkty s prvky kovu jedny z nejkvalitnějších na trhu. dřevo: Dřevo je jeden z nejkrásnějších darů, které jsme od přírody dostali. Najdete u nás spoustu rozdílných druhů dřeva, ale o všech se dá říct, že mají nádech luxusu, praktičnosti a výdrže. Pro nejlepší péči doporučujeme používat speciální čistící přípravky na dřevo.
O značce / TENZO

Seznamte se s švédskou nábytkářskou firmou, kombinující trendový designový nábytek spolu se skandinávským nadechem, jehož historie sahá už od roku 1934. Široká nabídka kvalitního nábytku, navrhovaný od pečlivě vybraných designerů úzce spolupracujících s výrobou tak, aby využil maximální kapacitu výroby ve Švédsku. Bez kompromisů tvoří moderní a unikátní nábytek s citem pro detail, který vás nadchne.

Mohlo by se vám líbit

- 20 %
Pracovní stůl Studio HÜBSCH
18 680 Kč 23 350 Kč
- 20 %
Pracovní stůl Tripple HÜBSCH
19 432 Kč 24 290 Kč
- 10 %
- 30 %
Skladem, u vás již 4. 6.
Pracovní stůl Rammi HANAH HOME
3 255 Kč 4 650 Kč