Televizní stolek Bali

25 050 Kč

Dostupné varianty

  • Doprava zcela zdarma

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 27. 6. - 1. 7.

  • Výdejny po celé ČR

Tento stylový televizní stolek je dokonalým doplňkem vašeho obývacího pokoje. Se dvěma dvířky s měkkým zavíráním a dvěma otevřenými přihrádkami poskytuje tento stolek dostatek úložného prostoru pro vaši televizi a další mediální příslušenství. Naše TV stolek je vybaven systémem pro správu kabelů, díky kterému jsou vaše kabely uspořádané a mimo dohled.

Rýhovaná dvířka s elegantními kovovými madly dodávají celkovému designu nádech elegance. Tento moderní kus nábytku je součástí kolekce Bali, takže jej lze snadno kombinovat s jiným nábytkem stejného moderního vzhledu.

Stojan je vyroben z odolné dubové dýhy, takže je odolný proti poškrábání a má dlouhou životnost. Díky svému elegantnímu a modernímu vzhledu je tento TV stolek ideální do každého obývacího pokoje.

Značka TENZO
Katalogové číslo 9001542920
Barva Smoked Oak
Rozměr 176 × 57 × 40 cm
Váha 41 kg
Materiál MDF / kov
kov: Lesklý kvalitní materiál, který dodá nádech luxusu a jen tak se neokouká. Mezi jeho přednosti řadíme především houževnatost a výdrž. Proto jsou produkty s prvky kovu jedny z nejkvalitnějších na trhu. dřevo: Dřevo je jeden z nejkrásnějších darů, které jsme od přírody dostali. Najdete u nás spoustu rozdílných druhů dřeva, ale o všech se dá říct, že mají nádech luxusu, praktičnosti a výdrže. Pro nejlepší péči doporučujeme používat speciální čistící přípravky na dřevo.
O značce / TENZO

Seznamte se s švédskou nábytkářskou firmou, kombinující trendový designový nábytek spolu se skandinávským nadechem, jehož historie sahá už od roku 1934. Široká nabídka kvalitního nábytku, navrhovaný od pečlivě vybraných designerů úzce spolupracujících s výrobou tak, aby využil maximální kapacitu výroby ve Švédsku. Bez kompromisů tvoří moderní a unikátní nábytek s citem pro detail, který vás nadchne.

Mohlo by se vám líbit

Nové
Televizní stolek San Martin EICHHOLTZ
110 690 Kč
- 15 %
Televizní stolek Dalby HOUSE NORDIC
7 471 Kč 8 790 Kč
- 15 %
Televizní stolek Vita HOUSE NORDIC
1 691 Kč 1 990 Kč
- 15 %
Televizní stolek Vita HOUSE NORDIC
1 691 Kč 1 990 Kč