Pracovní stůl Work

7 090 Kč

Dostupné varianty

  • Doprava zcela zdarma

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 27. 6. - 1. 7.

  • Výdejny po celé ČR

Úhledný a stylový stůl do domácí kanceláře nebo dětského/mládežnického pokoje se skandinávským designem. Praktická velikost a snadné umístění ve vaší domácnosti. Lakovaná horní část a zúžené kovové nohy ve tvaru U. Stůl má stabilní konstrukci a štíhlou siluetu. Pracovní stůl je navržen tak, aby ve vaší domácnosti působil čistým a hladkým dojmem. Tento stůl je skvělým doplňkem do každé místnosti, která potřebuje další pracovní prostor. Snadno se udržuje v čistotě, stačí otřít vlhkým hadříkem. Maximální zatížení: 25 kg rovnoměrně rozprostřených. Kus nábytku se skandinávským nádechem od osvědčeného švédského výrobce nábytku Tenzo.

Značka TENZO
Katalogové číslo 9001405916
Barva Black Ash
Rozměr 120 × 75 × 50 cm
Váha 11 kg
Materiál MDF / jasanová dýha / kov
kov: Lesklý kvalitní materiál, který dodá nádech luxusu a jen tak se neokouká. Mezi jeho přednosti řadíme především houževnatost a výdrž. Proto jsou produkty s prvky kovu jedny z nejkvalitnějších na trhu. dřevo: Dřevo je jeden z nejkrásnějších darů, které jsme od přírody dostali. Najdete u nás spoustu rozdílných druhů dřeva, ale o všech se dá říct, že mají nádech luxusu, praktičnosti a výdrže. Pro nejlepší péči doporučujeme používat speciální čistící přípravky na dřevo.
O značce / TENZO

Seznamte se s švédskou nábytkářskou firmou, kombinující trendový designový nábytek spolu se skandinávským nadechem, jehož historie sahá už od roku 1934. Široká nabídka kvalitního nábytku, navrhovaný od pečlivě vybraných designerů úzce spolupracujících s výrobou tak, aby využil maximální kapacitu výroby ve Švédsku. Bez kompromisů tvoří moderní a unikátní nábytek s citem pro detail, který vás nadchne.

Mohlo by se vám líbit

- 20 %
Pracovní stůl Studio HÜBSCH
18 680 Kč 23 350 Kč
- 20 %
Pracovní stůl Tripple HÜBSCH
19 432 Kč 24 290 Kč
- 10 %
- 30 %
Skladem, u vás již 23. 5.
Pracovní stůl Rammi HANAH HOME
3 255 Kč 4 650 Kč