Komoda Bali

28 590 Kč

Dostupné varianty

  • Doprava zcela zdarma

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 27. 6. - 1. 7.

  • Výdejny po celé ČR

Tato moderní komoda je perfektním doplňkem do vašeho obývacího pokoje. Se dvěma dvířky s měkkým zavíráním a dvěma zásuvkami poskytuje tento příborník dobrý úložný prostor pro nádobí, prádlo, hry nebo cokoli, co potřebujete uložit mimo dohled.

Rýhovaná dvířka a zásuvky s elegantními kovovými úchyty dodávají celkovému designu nádech elegance. Robustní kovová základna dodává modernímu designu. Tento moderní kus nábytku je součástí kolekce Bali, takže jej lze snadno kombinovat s jiným nábytkem stejného moderního vzhledu.

Komoda je vyroben s odolným povlakem z dubové dýhy, takže je odolný proti poškrábání a má dlouhou životnost. Díky svému elegantnímu a modernímu vzhledu je tento bufet ideální do každého obývacího pokoje.

Značka TENZO
Katalogové číslo 9001544920
Barva Smoked Oak
Rozměr 176 × 76 × 40 cm
Váha 62 kg
Materiál MDF / kov
kov: Lesklý kvalitní materiál, který dodá nádech luxusu a jen tak se neokouká. Mezi jeho přednosti řadíme především houževnatost a výdrž. Proto jsou produkty s prvky kovu jedny z nejkvalitnějších na trhu. dřevo: Dřevo je jeden z nejkrásnějších darů, které jsme od přírody dostali. Najdete u nás spoustu rozdílných druhů dřeva, ale o všech se dá říct, že mají nádech luxusu, praktičnosti a výdrže. Pro nejlepší péči doporučujeme používat speciální čistící přípravky na dřevo.
O značce / TENZO

Seznamte se s švédskou nábytkářskou firmou, kombinující trendový designový nábytek spolu se skandinávským nadechem, jehož historie sahá už od roku 1934. Široká nabídka kvalitního nábytku, navrhovaný od pečlivě vybraných designerů úzce spolupracujících s výrobou tak, aby využil maximální kapacitu výroby ve Švédsku. Bez kompromisů tvoří moderní a unikátní nábytek s citem pro detail, který vás nadchne.

Mohlo by se vám líbit

- 10 %
Komoda Sierra TEULAT
20 061 Kč 22 290 Kč
Komoda Cabana EICHHOLTZ
151 790 Kč
Komoda Bazilian EICHHOLTZ
134 850 Kč
Komoda Modesto L EICHHOLTZ
185 450 Kč