Pracovní stůl Work

6 950 Kč

Dostupné varianty

  • Doprava zcela zdarma

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 10. 7. - 12. 7.

  • Výdejny po celé ČR

Úhledný a stylový stůl do domácí kanceláře nebo dětského/mládežnického pokoje se skandinávským designem. Praktická velikost a snadné umístění ve vaší domácnosti. Bílý lakovaný vrch a černé kovové nohy. Stůl má stabilní konstrukci a štíhlou siluetu s mírně zaoblenou základnou. Stůl je tvarován tak, aby působil čistým a hladkým dojmem ve vaší domácnosti. Tento stůl je skvělým doplňkem do každé místnosti, která potřebuje další pracovní prostor. Snadno se udržuje v čistotě, stačí otřít vlhkým hadříkem. Maximální zatížení: 25 kg rovnoměrně rozložené. Kus nábytku se skandinávským nádechem od osvědčeného švédského výrobce nábytku Tenzo.

Značka TENZO
Katalogové číslo 9001404916
Barva Black Ash
Rozměr 100 × 75 × 55 cm
Váha 11 kg
Materiál MDF / jasanová dýha / kov
kov: Lesklý kvalitní materiál, který dodá nádech luxusu a jen tak se neokouká. Mezi jeho přednosti řadíme především houževnatost a výdrž. Proto jsou produkty s prvky kovu jedny z nejkvalitnějších na trhu. dřevo: Dřevo je jeden z nejkrásnějších darů, které jsme od přírody dostali. Najdete u nás spoustu rozdílných druhů dřeva, ale o všech se dá říct, že mají nádech luxusu, praktičnosti a výdrže. Pro nejlepší péči doporučujeme používat speciální čistící přípravky na dřevo.
O značce / TENZO

Seznamte se s švédskou nábytkářskou firmou, kombinující trendový designový nábytek spolu se skandinávským nadechem, jehož historie sahá už od roku 1934. Široká nabídka kvalitního nábytku, navrhovaný od pečlivě vybraných designerů úzce spolupracujících s výrobou tak, aby využil maximální kapacitu výroby ve Švédsku. Bez kompromisů tvoří moderní a unikátní nábytek s citem pro detail, který vás nadchne.

Mohlo by se vám líbit

- 20 %
Pracovní stůl Studio HÜBSCH
18 680 Kč 23 350 Kč
- 20 %
Pracovní stůl Tripple HÜBSCH
19 432 Kč 24 290 Kč
- 10 %
- 30 %
Skladem, u vás již 4. 6.
Pracovní stůl Rammi HANAH HOME
3 255 Kč 4 650 Kč