Nástěnná police Color

4 690 Kč
  • Doprava zcela zdarma

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 24. 7. - 26. 7.

  • Výdejny po celé ČR

Úhledná a všestranná police z řady Tom Tailor Color, která dodá vašemu domovu barvu a rozměr. Dvě police, kde jedna je asymetrická pro všestranné použití. Můžete jej umístit buď asymetrickou policí nahoru nebo dolů. Hodí se téměř do každé domácnosti a místnosti. Je to dobrý malý úložný doplněk nebo místo pro vystavení vašich milovaných věcí v obývacím pokoji a kuchyni, stejně jako v ložnici nebo předsíni. Má jemně zaoblené rohy v pravém duchu Tom Tailor. Značkový knoflík Tom Tailor dodává polici extra designový a životní styl. Vyrobeno ve Švédsku. Řada Tom Tailor Color je výsledkem spolupráce mezi Tenzo a Tom Tailor. Navrženo populární značkou Tom Tailor a vyrobené ve Švédsku společností Tenzo. Kolekce kombinuje čisté linie s hravými barvami – kus nábytku, který si získá pozornost diváků a dodá vašemu domovu barevný nádech.

Značka TENZO
Katalogové číslo 9002906013
Barva Coral Red
Rozměr 60 × 20 × 20 cm
Váha 4 kg
Materiál dřevotříska / MDF
dřevo: Dřevo je jeden z nejkrásnějších darů, které jsme od přírody dostali. Najdete u nás spoustu rozdílných druhů dřeva, ale o všech se dá říct, že mají nádech luxusu, praktičnosti a výdrže. Pro nejlepší péči doporučujeme používat speciální čistící přípravky na dřevo.
O značce / TENZO

Seznamte se s švédskou nábytkářskou firmou, kombinující trendový designový nábytek spolu se skandinávským nadechem, jehož historie sahá už od roku 1934. Široká nabídka kvalitního nábytku, navrhovaný od pečlivě vybraných designerů úzce spolupracujících s výrobou tak, aby využil maximální kapacitu výroby ve Švédsku. Bez kompromisů tvoří moderní a unikátní nábytek s citem pro detail, který vás nadchne.

Mohlo by se vám líbit

Polička na fotografie Care
Polička na fotografie Care
Varianty:60 cm / 100 cm
- 45 %
Skladem, u vás již 18. 6.
Polička na fotografie Care HÜBSCH
764 Kč 1 390 Kč
- 15 %
Police Beja HOUSE NORDIC
756 Kč 890 Kč
- 15 %
Police Feira HOUSE NORDIC
807 Kč 950 Kč
- 15 %
Police Chiba HOUSE NORDIC
501 Kč 590 Kč