Noční stolek Dot

8 290 Kč
  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 28. 8. - 30. 8.

  • Výdejny po celé ČR

Tento elegantní a funkční noční stolek z kolekce Dot je nezbytným doplňkem každé moderní ložnice. Tento kus nábytku je dodáván s jednou zásuvkou a jednou přihrádkou, která poskytuje dobrý úložný prostor pro nezbytnosti vaší ložnice. Tento noční stolek je navržen s důrazem na detail a vyroben ve Švédsku společností Tenzo, což zajišťuje výjimečnou kvalitu a odolnost. Noční stolek má nohy z masivního dřeva, což mu dodává přirozený a nadčasový vzhled. Má také certifikaci FSC®, což znamená, že pochází z udržitelných zdrojů a je šetrný k životnímu prostředí.

Značka TENZO
Katalogové číslo 9001649676
Barva Sage Green / Oak
Rozměr 40 × 60 × 43 cm
Váha 15 kg
Materiál dubová melaminová dřevotříska
dřevo: Dřevo je jeden z nejkrásnějších darů, které jsme od přírody dostali. Najdete u nás spoustu rozdílných druhů dřeva, ale o všech se dá říct, že mají nádech luxusu, praktičnosti a výdrže. Pro nejlepší péči doporučujeme používat speciální čistící přípravky na dřevo.
O značce / TENZO

Seznamte se s švédskou nábytkářskou firmou, kombinující trendový designový nábytek spolu se skandinávským nadechem, jehož historie sahá už od roku 1934. Široká nabídka kvalitního nábytku, navrhovaný od pečlivě vybraných designerů úzce spolupracujících s výrobou tak, aby využil maximální kapacitu výroby ve Švédsku. Bez kompromisů tvoří moderní a unikátní nábytek s citem pro detail, který vás nadchne.

Mohlo by se vám líbit

- 10 %
Noční stolek Cholet ACTONA
1 575 Kč 1 750 Kč
- 10 %
Noční stolek Ashlan ACTONA
1 251 Kč 1 390 Kč
- 10 %
Skladem, u vás již 24. 7.
Noční stolek Ashlan ACTONA
1 575 Kč 1 750 Kč