Servírovací talíř Gallery

Produkt skladem
850 Kč   –20 %
680 Kč

Dostupné varianty

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 19. 6. - 21. 6.

  • Výdejny po celé ČR

Název tohoto krásného servírovacího talíře od společnosti ESSENZA je Galerie z dobrého důvodu: je to jako pohled na skutečné umělecké dílo! Servírovací talíř v kamenné zelené barvě je po obvodu orámován těmi nejkrásnějšími květy v růžové, fialové, oranžové, bílé a žluté barvě. Inspirací pro celou tuto krásu byli holandští mistři a jejich květinová zátiší. Nádhera! Elegantní zvlněný okraj dává servírovacímu talíři tvar květiny. Talíř má elegantní lesklý povrch a je vyroben ručně, takže každý kus je jedinečný. Můžete jej kombinovat s ostatním nádobím ESSENZA a proměnit tak svůj stůl v osobní umělecké dílo.

Značka ESSENZA
Katalogové číslo 401625-721-002
Barva Stone Green
Rozměr ø 34 cm
Sleva do 20%
Materiál porcelán
porcelán: Porcelán je krásná ukázka toho, že poctivá ruční práce se opravdu vyplatí. Tento krásný materiál pozvedne úroveň každého interiéru a dodá nádech kvality a luxusu. Doporučujeme opatrné zacházení při jeho čištění, no nedekorované kousky je možné mýt v myčce a používat v mikrovlnce. Mezi jeho největší výhody určitě patří vysoká mechanická odolnost a nižší nasákavost hmoty proti klasické keramice.
O značce / ESSENZA

Součást svaté trojice COVERS & CO a MARC O'POLO HOME je i značka ESSENZA, symbol domova, a to „ať jste kdokoliv, kdekoliv“. Je libo trocha květinového sentimentu v porcelánovém servisu? Pozvěte své nejbližší na svůj oblíbený šálek čaje!

Mohlo by se vám líbit

Hluboký talíř na těstoviny Nordic BROSTE COPENHAGEN
1 290 Kč
- 20 %
Talíř Neri BLOOMINGVILLE
472 Kč 590 Kč
- 20 %
Talíř Safie BLOOMINGVILLE
287 Kč 359 Kč
- 20 %
Talíř Okayama BLOOMINGVILLE
472 Kč 590 Kč