Televizní stolek Switch

14 850 Kč
  • Doprava zcela zdarma

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 31. 7. - 2. 8.

  • Výdejny po celé ČR

Tento televizní stolek je určen pro televizory do 55" nebo jakékoli jiné mediální zařízení ve vašem obývacím pokoji/společenské místnosti. Je to skutečně typický TV stolek ve skandinávském designu a je ideální pro klasickou moderní domácnost. Dvoje dveře se skrytými úložnými prostory a dvoje otevřené přihrádky s pevnou policí mezi konzolami, přijímači atd. Krásné dobře zpracované rukojeti jsou z masivního dubu a dodávají tomuto televiznímu stolku moderní a elegantní nádech. Dveře s tichým zavíráním. Vývod pro kabely na zadní straně. Vyrobeno ve Švédsku. Vyžaduje montáž, návod k montáži je součástí dodávky. Switch je řada minimalisticky designovaného nábytku pro současný domov. Moderní stylový nábytek v klasických odstínech v kombinaci s elegantními asymetrickými úchytkami z této řady nábytku do každé domácnosti. Díky nábytku bude váš pokoj stát ven a dejte svému domovu klasický nejmodernější vzhled. Jemně zaoblené tělo a štíhlé kovové nohy jsou lakovány ve stejném odstínu a tvoří jeden dokonalý celek. Navrhlo dánské designérské duo „Says Who“. Nikolaj Duve a Kasper Meldgaard jsou nábytkářští fanatici, průmysloví designéři a kreativci s láskou k modernímu skandinávskému designu. Jednoduchost a funkčnost jsou základními kvalitami jejich designu.

Značka TENZO
Katalogové číslo 9007722005
Barva Soft White
Rozměr 141,5 × 51 × 39 cm
Váha 33 kg
Materiál dřevotříska / MDF
dřevo: Dřevo je jeden z nejkrásnějších darů, které jsme od přírody dostali. Najdete u nás spoustu rozdílných druhů dřeva, ale o všech se dá říct, že mají nádech luxusu, praktičnosti a výdrže. Pro nejlepší péči doporučujeme používat speciální čistící přípravky na dřevo.
O značce / TENZO

Seznamte se s švédskou nábytkářskou firmou, kombinující trendový designový nábytek spolu se skandinávským nadechem, jehož historie sahá už od roku 1934. Široká nabídka kvalitního nábytku, navrhovaný od pečlivě vybraných designerů úzce spolupracujících s výrobou tak, aby využil maximální kapacitu výroby ve Švédsku. Bez kompromisů tvoří moderní a unikátní nábytek s citem pro detail, který vás nadchne.

Mohlo by se vám líbit

Televizní stolek San Martin EICHHOLTZ
110 690 Kč
- 15 %
Televizní stolek Dalby HOUSE NORDIC
7 471 Kč 8 790 Kč
- 15 %
Televizní stolek Vita HOUSE NORDIC
1 691 Kč 1 990 Kč
- 15 %
Televizní stolek Vita HOUSE NORDIC
1 691 Kč 1 990 Kč