Skříňka Bali

35 790 Kč

Dostupné varianty

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 29. 8. - 2. 9.

  • Výdejny po celé ČR

Tato stylová skříňka je perfektním doplňkem do vašeho obývacího pokoje nebo jídelního koutu. Drážkovaná dvířka s elegantními kovovými madly a elegantní, ale stabilní kovová základna dodávají celkovému designu punc elegance. Se čtyřmi dvířky s měkkým zavíráním poskytuje tato skříňka dostatek úložného prostoru pro nádobí, láhve a vázy nebo cokoli, co potřebujete doma uložit mimo dohled. Má čtyři nastavitelné police.

Tento moderní kus nábytku je součástí kolekce Bali, takže jej lze snadno kombinovat s jiným nábytkem stejného moderního vzhledu.

Skříňka je vyrobena z odolné dubové dýhy, takže je odolná proti poškrábání a má dlouhou životnost. Díky svému elegantnímu a modernímu vzhledu je tato skříň s vysokou deskou ideální do každého obývacího pokoje.

Značka TENZO
Katalogové číslo 9001554955
Barva Natural Oak
Rozměr 118 × 127 × 40 cm
Váha 60 kg
Materiál MDF / kov
kov: Lesklý kvalitní materiál, který dodá nádech luxusu a jen tak se neokouká. Mezi jeho přednosti řadíme především houževnatost a výdrž. Proto jsou produkty s prvky kovu jedny z nejkvalitnějších na trhu. dřevo: Dřevo je jeden z nejkrásnějších darů, které jsme od přírody dostali. Najdete u nás spoustu rozdílných druhů dřeva, ale o všech se dá říct, že mají nádech luxusu, praktičnosti a výdrže. Pro nejlepší péči doporučujeme používat speciální čistící přípravky na dřevo.
O značce / TENZO

Seznamte se s švédskou nábytkářskou firmou, kombinující trendový designový nábytek spolu se skandinávským nadechem, jehož historie sahá už od roku 1934. Široká nabídka kvalitního nábytku, navrhovaný od pečlivě vybraných designerů úzce spolupracujících s výrobou tak, aby využil maximální kapacitu výroby ve Švédsku. Bez kompromisů tvoří moderní a unikátní nábytek s citem pro detail, který vás nadchne.

Mohlo by se vám líbit

- 10 %
Komoda Sierra TEULAT
20 061 Kč 22 290 Kč
Komoda Cabana EICHHOLTZ
151 790 Kč
Komoda Bazilian EICHHOLTZ
134 850 Kč
Komoda Modesto L EICHHOLTZ
185 450 Kč