Televizní stolek Corner

14 050 Kč

Dostupné varianty

  • Doprava zcela zdarma

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 28. 6. - 2. 7.

  • Výdejny po celé ČR

Tento televizní stolek je určen pro televizory do úhlopříčky 65" nebo jakékoli jiné mediální zařízení ve vašem obývacím pokoji/společenském salónku. Dvě zásuvky se skrytými úložnými prostory a jedna otevřená přihrádka. Vývod pro kabely v zadní části. Jedinečný design s propracovanými úchyty v podobě zkoseného a seříznutého rohu umožňuje snadné umístění nábytku do všech domácností. Zadní strana je černá a boky šuplíků mají po vytažení plátěný vzhled. Nábytek má černé úhledné kovové nohy.

Moderní nábytek, který nabízí spoustu úložného prostoru pro váš obývací pokoj, domácí pracovnu nebo ložnici.

Navrhl Jurij Rahimkulov, vyrobeno ve Švédsku.

Značka TENZO
Katalogové číslo 9007007026
Barva Lake Blue Matte
Rozměr 176,5 × 39 × 43 cm
Váha 36 kg
Materiál dřevotříska / MDF / kov
kov: Lesklý kvalitní materiál, který dodá nádech luxusu a jen tak se neokouká. Mezi jeho přednosti řadíme především houževnatost a výdrž. Proto jsou produkty s prvky kovu jedny z nejkvalitnějších na trhu. dřevo: Dřevo je jeden z nejkrásnějších darů, které jsme od přírody dostali. Najdete u nás spoustu rozdílných druhů dřeva, ale o všech se dá říct, že mají nádech luxusu, praktičnosti a výdrže. Pro nejlepší péči doporučujeme používat speciální čistící přípravky na dřevo.
O značce / TENZO

Seznamte se s švédskou nábytkářskou firmou, kombinující trendový designový nábytek spolu se skandinávským nadechem, jehož historie sahá už od roku 1934. Široká nabídka kvalitního nábytku, navrhovaný od pečlivě vybraných designerů úzce spolupracujících s výrobou tak, aby využil maximální kapacitu výroby ve Švédsku. Bez kompromisů tvoří moderní a unikátní nábytek s citem pro detail, který vás nadchne.

Mohlo by se vám líbit

Nové
Televizní stolek San Martin EICHHOLTZ
110 690 Kč
- 15 %
Televizní stolek Dalby HOUSE NORDIC
7 471 Kč 8 790 Kč
- 15 %
Televizní stolek Vita HOUSE NORDIC
1 691 Kč 1 990 Kč
- 15 %
Televizní stolek Vita HOUSE NORDIC
1 691 Kč 1 990 Kč