Komoda Fill

14 590 Kč

Dostupné varianty

  • Doprava zcela zdarma

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 31. 5. - 4. 6.

  • Výdejny po celé ČR

Fill komoda je vhodná pro každou domácnost, která potřebuje hodně úložného prostoru. Velké zásuvky nabízejí dostatek úložného prostoru pro všechny vaše věci. Hodí se jak do předsíní, tak i do ložnic a obývacích pokojů. Design je čistý a elegantní v jasných odstínech a skvěle zapadne do vašeho domova s ostatním nábytkem. Se snadno uchopitelnými rukojeťmi ve vzhledu broušené nerezové oceli. Díky melaminovému potahu je truhla odolná a snadno se udržuje v čistotě. Materiál: Horní, spodní, přední a boční strany z dřevotřísky potažené melaminem. Zásuvky z dřevotřísky. Hliníkové rukojeti.

Značka TENZO
Katalogové číslo MASTER_059
Barva White
Materiál dřevotříska / hliník
dřevo: Dřevo je jeden z nejkrásnějších darů, které jsme od přírody dostali. Najdete u nás spoustu rozdílných druhů dřeva, ale o všech se dá říct, že mají nádech luxusu, praktičnosti a výdrže. Pro nejlepší péči doporučujeme používat speciální čistící přípravky na dřevo.
O značce / TENZO

Seznamte se s švédskou nábytkářskou firmou, kombinující trendový designový nábytek spolu se skandinávským nadechem, jehož historie sahá už od roku 1934. Široká nabídka kvalitního nábytku, navrhovaný od pečlivě vybraných designerů úzce spolupracujících s výrobou tak, aby využil maximální kapacitu výroby ve Švédsku. Bez kompromisů tvoří moderní a unikátní nábytek s citem pro detail, který vás nadchne.

Mohlo by se vám líbit

- 10 %
Komoda Sierra TEULAT
20 061 Kč 22 290 Kč
- 10 %
Komoda Linley ACTONA
16 101 Kč 17 890 Kč
Komoda Cabana EICHHOLTZ
137 990 Kč
Komoda Modesto L EICHHOLTZ
168 590 Kč