Příborník Malibu

20 450 Kč
  • Doprava zcela zdarma

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 24. 7. - 26. 7.

  • Výdejny po celé ČR

Tento příborník má dostatek místa pro nádobí, příbory, prádlo, hry nebo cokoli, co si chcete uložit ve svém obývacím pokoji nebo jídelně. Design je jedinečný, inspirovaný americkou kulturou stolování a surfování 50. let, s pěkně zaoblenými hranami. Rukojeti a výřez s logem Malibu®. Příborník má dvoje dveře s jednou nastavitelnou policí uvnitř každého. Čtyři zásuvky. Slaďte tento příborník s dalšími úložnými jednotkami z kolekce Malibu z barevné kolekce Spring rebels, palety inspirované americkým západním pobřežím a kulturou strávníků 50. let. Vyrobeno ve Švédsku firmou Tenzo, navrženo Rutgerem Anderssonem. Montáž je nutná, návod k sestavení je součástí dodávky.

Maximální hmotnost: 40 kg nahoře rovnoměrně rozprostřeno, 5 kg/zásuvka, 10 kg/police.

Značka TENZO
Katalogové číslo 9005236510
Barva Red Sand
Rozměr 146 × 92 × 41 cm
Váha 71 kg
Materiál dřevotříska / MDF
dřevo: Dřevo je jeden z nejkrásnějších darů, které jsme od přírody dostali. Najdete u nás spoustu rozdílných druhů dřeva, ale o všech se dá říct, že mají nádech luxusu, praktičnosti a výdrže. Pro nejlepší péči doporučujeme používat speciální čistící přípravky na dřevo.
O značce / TENZO

Seznamte se s švédskou nábytkářskou firmou, kombinující trendový designový nábytek spolu se skandinávským nadechem, jehož historie sahá už od roku 1934. Široká nabídka kvalitního nábytku, navrhovaný od pečlivě vybraných designerů úzce spolupracujících s výrobou tak, aby využil maximální kapacitu výroby ve Švédsku. Bez kompromisů tvoří moderní a unikátní nábytek s citem pro detail, který vás nadchne.

Mohlo by se vám líbit

- 10 %
Komoda Sierra TEULAT
20 061 Kč 22 290 Kč
Komoda Cabana EICHHOLTZ
151 790 Kč
Komoda Bazilian EICHHOLTZ
134 850 Kč
Komoda Modesto L EICHHOLTZ
185 450 Kč