Skříňka Birka

20 990 Kč
  • Doprava zcela zdarma

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 9. 7. - 11. 7.

  • Výdejny po celé ČR

Skříňka s masivními dubovými držadly a nohami. Čtyři dveře jsou vybaveny dvířky s měkkým dovíráním. Jedna nastavitelná police za každým dvířkem. Stane se dokonalým doplňkem vašeho domova a dodá mu punc elegance a sofistikovanosti. Kontrast mezi lakovaným povrchem a dubovými listy mu dodává jedinečný a poutavý vzhled, který na vaše hosty jistě udělá dojem. Díky dostatku úložného prostoru si všechny své věci snadno uspořádáte a uložíte. Ať už jej používáte na knihy, nádobí nebo dekorativní předměty, váš domov bude určitě vypadat úhledně a uklizeně. Moderní švédská designová skříňka. Design Tenzo vyrobený ve Švédsku.

Výrobek je vyroben z lakované MDF a dřevotřísky, nohy a madla jsou z masivního olejovaného dubu.

Značka TENZO
Katalogové číslo 9002814634
Barva Anthracite Matte / Oak
Rozměr 118 × 135 × 43 cm
Materiál dřevotříska / MDF
dřevo: Dřevo je jeden z nejkrásnějších darů, které jsme od přírody dostali. Najdete u nás spoustu rozdílných druhů dřeva, ale o všech se dá říct, že mají nádech luxusu, praktičnosti a výdrže. Pro nejlepší péči doporučujeme používat speciální čistící přípravky na dřevo.
O značce / TENZO

Seznamte se s švédskou nábytkářskou firmou, kombinující trendový designový nábytek spolu se skandinávským nadechem, jehož historie sahá už od roku 1934. Široká nabídka kvalitního nábytku, navrhovaný od pečlivě vybraných designerů úzce spolupracujících s výrobou tak, aby využil maximální kapacitu výroby ve Švédsku. Bez kompromisů tvoří moderní a unikátní nábytek s citem pro detail, který vás nadchne.

Mohlo by se vám líbit

- 10 %
Komoda Sierra TEULAT
20 061 Kč 22 290 Kč
Komoda Cabana EICHHOLTZ
151 790 Kč
Komoda Bazilian EICHHOLTZ
134 850 Kč
Komoda Modesto L EICHHOLTZ
185 450 Kč