Příborník Corner

23 590 Kč

Dostupné varianty

  • Doprava zcela zdarma

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 23. 7. - 25. 7.

  • Výdejny po celé ČR

Tento příborník má dostatek úložného prostoru. Je snadné jej umístit do mnoha místností, jako je obývací pokoj nebo kuchyň. Do příborníku uložte například své nádobí a další kuchyňské potřeby. Jedinečný design s propracovanými úchyty v podobě zkosených a seříznutých rohů umožňuje snadné umístění nábytku do všech domácností. Příborník má dvoje dvířka s nastavitelnými policemi uvnitř a 3 šuplíky. Když jsou dvířka otevřená, zadní strana je černá a boky zásuvek mají po vytažení lněný vzhled. Nábytek má černé úhledné kovové nohy.

Moderní nábytek, který nabízí spoustu úložného prostoru pro váš obývací pokoj, domácí pracovnu nebo ložnici.

Navrhl Jurij Rahimkulov, vyrobeno ve Švédsku.

Značka TENZO
Katalogové číslo 9007005072
Barva Cotton White Matte
Rozměr 176,5 × 77,5 × 43 cm
Váha 61 kg
Materiál dřevotříska / MDF / kov
kov: Lesklý kvalitní materiál, který dodá nádech luxusu a jen tak se neokouká. Mezi jeho přednosti řadíme především houževnatost a výdrž. Proto jsou produkty s prvky kovu jedny z nejkvalitnějších na trhu. dřevo: Dřevo je jeden z nejkrásnějších darů, které jsme od přírody dostali. Najdete u nás spoustu rozdílných druhů dřeva, ale o všech se dá říct, že mají nádech luxusu, praktičnosti a výdrže. Pro nejlepší péči doporučujeme používat speciální čistící přípravky na dřevo.
O značce / TENZO

Seznamte se s švédskou nábytkářskou firmou, kombinující trendový designový nábytek spolu se skandinávským nadechem, jehož historie sahá už od roku 1934. Široká nabídka kvalitního nábytku, navrhovaný od pečlivě vybraných designerů úzce spolupracujících s výrobou tak, aby využil maximální kapacitu výroby ve Švédsku. Bez kompromisů tvoří moderní a unikátní nábytek s citem pro detail, který vás nadchne.

Mohlo by se vám líbit

- 10 %
Komoda Sierra TEULAT
20 061 Kč 22 290 Kč
Komoda Cabana EICHHOLTZ
151 790 Kč
Komoda Bazilian EICHHOLTZ
134 850 Kč
Komoda Modesto L EICHHOLTZ
185 450 Kč