Příborník Switch

27 090 Kč

Dostupné varianty

  • Doprava zcela zdarma

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 2. 8. - 6. 8.

  • Výdejny po celé ČR

Příborník dobré velikosti se spoustou úložného prostoru. Umístěte do obývacího pokoje nebo jídelny. Za dvířky, které se otevírají po páru, můžete uložit nádobí, sklenice, ubrusy, knihy a hry nebo cokoli chcete. Design tohoto bufetu je elegantní a vynikající skandinávský. Krásná a kvalitně zpracovaná rukojeť z masivního dubu mu dodává elegantní nádech. Díky kombinaci lakovaného povrchu a hladkých dubových detailů lze tento příborník snadno umístit jak do moderních a retro domácností, tak i do klasických bytů a domů. Za každým dvířkem jedna police. Dvířka s měkkým dovíráním s hladkým a tichým zavíráním. Switch je řada minimalisticky navrženého nábytku pro současný domov. Moderní stylový nábytek v klasických odstínech v kombinaci s elegantními asymetrickými úchytkami z této řady nábytku do každé domácnosti. Nábytek nechá vyniknout váš pokoj a dodá vašemu domovu klasický nejmodernější vzhled. Jemně zaoblené tělo a štíhlé kovové nohy jsou lakovány stejným odstínem a tvoří tak jeden dokonalý celek. Navrženo dánským designérským duem "Says Who". Nikolaj Duve a Kasper Meldgaard jsou nábytkářští fanatici, průmysloví designéři a kreativci s láskou k modernímu skandinávskému designu. Jednoduchost a funkčnost jsou základními kvalitami jejich designu.

Značka TENZO
Katalogové číslo 9007724005
Barva Soft White
Rozměr 173 × 76 × 45 cm
Materiál dřevotříska / MDF
dřevo: Dřevo je jeden z nejkrásnějších darů, které jsme od přírody dostali. Najdete u nás spoustu rozdílných druhů dřeva, ale o všech se dá říct, že mají nádech luxusu, praktičnosti a výdrže. Pro nejlepší péči doporučujeme používat speciální čistící přípravky na dřevo.
O značce / TENZO

Seznamte se s švédskou nábytkářskou firmou, kombinující trendový designový nábytek spolu se skandinávským nadechem, jehož historie sahá už od roku 1934. Široká nabídka kvalitního nábytku, navrhovaný od pečlivě vybraných designerů úzce spolupracujících s výrobou tak, aby využil maximální kapacitu výroby ve Švédsku. Bez kompromisů tvoří moderní a unikátní nábytek s citem pro detail, který vás nadchne.

Mohlo by se vám líbit

- 10 %
Komoda Sierra TEULAT
20 061 Kč 22 290 Kč
Komoda Cabana EICHHOLTZ
151 790 Kč
Komoda Bazilian EICHHOLTZ
134 850 Kč
Komoda Modesto L EICHHOLTZ
185 450 Kč