Skříňka Cocktail

24 890 Kč

Dostupné varianty

  • Doprava zcela zdarma

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 28. 5. - 30. 5.

  • Výdejny po celé ČR

Skvělá a moderní skříň v retro vzhledu se spoustou úložného prostoru do obývacího pokoje nebo jídelního koutu. Troje dvířka, dvě zásuvky. Zásuvky jsou plně výsuvné. Dvířka a zásuvky s měkkým dovíráním. Zadní strana nábytku a bočnice zásuvek jsou lakované ve stejné barvě jako zbytek nábytku, vypadá dobře ze všech úhlů. Matně lakovaná kovová základna a knoflíky. Slaďte s kompletním příborníkem pro plný koktejlový vzhled. Montáž je nutná, montážní návod je součástí. Jako pocta grafickým a barevným 60. a 70. létům tato řada kombinuje zaoblené tvary s vysokými a nízkými kontrastními odstíny. Kombinace matně lakované základny a knoflíků a polomatného těla je úspěšné, okamžitě získáte moderní retro pocit. Jakýkoli kus z této řady bude v místnosti tím mladým a atraktivním kouskem nábytku.

Značka TENZO
Katalogové číslo 9004945008
Barva Cream White
Rozměr 106 × 107 × 40 cm
Materiál MDF / kov
kov: Lesklý kvalitní materiál, který dodá nádech luxusu a jen tak se neokouká. Mezi jeho přednosti řadíme především houževnatost a výdrž. Proto jsou produkty s prvky kovu jedny z nejkvalitnějších na trhu. dřevo: Dřevo je jeden z nejkrásnějších darů, které jsme od přírody dostali. Najdete u nás spoustu rozdílných druhů dřeva, ale o všech se dá říct, že mají nádech luxusu, praktičnosti a výdrže. Pro nejlepší péči doporučujeme používat speciální čistící přípravky na dřevo.
O značce / TENZO

Seznamte se s švédskou nábytkářskou firmou, kombinující trendový designový nábytek spolu se skandinávským nadechem, jehož historie sahá už od roku 1934. Široká nabídka kvalitního nábytku, navrhovaný od pečlivě vybraných designerů úzce spolupracujících s výrobou tak, aby využil maximální kapacitu výroby ve Švédsku. Bez kompromisů tvoří moderní a unikátní nábytek s citem pro detail, který vás nadchne.

Mohlo by se vám líbit

- 10 %
Komoda Sierra TEULAT
20 061 Kč 22 290 Kč
- 15 %
Komoda Kyoto HOUSE NORDIC
8 406 Kč 9 890 Kč
- 10 %
Komoda Linley ACTONA
16 101 Kč 17 890 Kč
Nové
Komoda Cabana EICHHOLTZ
137 990 Kč