Knihovna Corner

20 790 Kč

Dostupné varianty

  • Doprava zcela zdarma

  • Garance nejlepší ceny

  • Vrácení zcela zdarma

  • u vás doma 1. 8. - 5. 8.

  • Výdejny po celé ČR

Knihovna se dvěma dveřmi a čtyřmi přihrádkami. Vyříznuté úchyty, které tvoří designový prvek. Za každým dvířkem najdete polici. Všechny police jsou nastavitelné pro vytvoření flexibilního skladování. Panty s měkkým zavíráním, díky kterým se dveře zavírají tiše a měkce. Zadní strana směřující do místnosti je černá, což vytváří pěknou kombinaci s černými nohami a tmavým prostorem z vyříznutých úchytů.

Moderní nábytek, který nabízí spoustu úložného prostoru pro váš obývací pokoj, domácí pracovnu nebo ložnici.

Navrhl Jurij Rahimkulov, vyrobeno ve Švédsku.

Značka TENZO
Katalogové číslo 9007002026
Barva Lake Blue Matte
Rozměr 118 × 137 × 43 cm
Váha 64 kg
Materiál dřevotříska / MDF / kov
kov: Lesklý kvalitní materiál, který dodá nádech luxusu a jen tak se neokouká. Mezi jeho přednosti řadíme především houževnatost a výdrž. Proto jsou produkty s prvky kovu jedny z nejkvalitnějších na trhu. dřevo: Dřevo je jeden z nejkrásnějších darů, které jsme od přírody dostali. Najdete u nás spoustu rozdílných druhů dřeva, ale o všech se dá říct, že mají nádech luxusu, praktičnosti a výdrže. Pro nejlepší péči doporučujeme používat speciální čistící přípravky na dřevo.
O značce / TENZO

Seznamte se s švédskou nábytkářskou firmou, kombinující trendový designový nábytek spolu se skandinávským nadechem, jehož historie sahá už od roku 1934. Široká nabídka kvalitního nábytku, navrhovaný od pečlivě vybraných designerů úzce spolupracujících s výrobou tak, aby využil maximální kapacitu výroby ve Švédsku. Bez kompromisů tvoří moderní a unikátní nábytek s citem pro detail, který vás nadchne.

Mohlo by se vám líbit

Knihovna Madu WOOOD
8 450 Kč
- 10 %
Knihovna Angus − černá ACTONA
4 581 Kč 5 090 Kč
- 10 %
Knihovna Maya VASAGLE
2 025 Kč 2 250 Kč
- 10 %
Knihovna Newcastle − černá ACTONA
5 121 Kč 5 690 Kč